APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2010-09-06 Dėl mokyklos reorganizacijos
Lietuvos Vyriausiasis administracinis teismas 2010 m. rugpjūčio 27 d. nutartimi atmetė Vilniaus rajono savivaldybės tarybos atskirąjį skundą, kuriuo prašoma nestabdyti Veriškių pradinės mokyklos reorganizacijos.
 
 
2010-09-03 Sveikiname "Kalbų kengūros" nugalėtojas

Antrus metus iš eilės mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo tarptautiniame "Kalbų kengūros" projekte.  Pagaliau paskelbti konkurso rezultatai.

plačiau
 
2010-09-02 Mokslo ir žinių dienos sveikinimai
Sveikinimai mokytojams, mokiniams, švietimo bendruomenėms rugsėjo pirmosios proga.
plačiau
 
2010-09-01 Rugsėjo pirmosios šventė

Pasveikinti su Rugsėjo pirmąja bei aštuonioliktuoju mokyklos gimtadieniu šiandien pas mus atvyko garbingi svečiai iš LR Seimo, LR Švietimo ir mokslo ministerijos bei Vilniaus rajono tarybos. Spaudos informacija.

plačiau
 
2010-08-30 Mokyklos direktorė išrinkta asociacijos prezidente
Nuoširdžiausi sveikinimai mokyklos direktorei Daliai Peciūnienei, tapus asociacijos "Rytų Lietuvos kelias" prezidente. Ši asociacija, vienijanti žymius Lietuvos politikus ir visuomenės veikėjus, siekia Pietryčių Lietuvos gyventojų integracijos į šalies visuomeninį, politinį ir kultūrinį gyvenimą.
 
 
2010-08-27 Svečiuose - Vilniaus rajono savivaldybės delegacija
Š.m. rugpjūčio 27 dieną, nepaisydama teismo nutarčių dėl mokyklos reorganizacijos sustabdymo, į mokyklą atvyko Vilniaus rajono savivaldybės komisija, ketinusi atlikti mokyklos reikalų perdavimo lenkiškai Konstanto Parčevskio gimnazijai procedūras.  
plačiau
 
2010-07-19 Atnaujintas mokyklos tinklapis

Šiandien pradėjo veikti naujasis mokyklos tinklapis - internetinė svetainė Mūsų mokykla. Tikimės, kad 34 tūkstančiai lankytojų, kurie per dvejus metus aplankė mokyklos elektroninį žurnalą, užsuks ir į naująją svetainę.

 
 
2010-07-09 Teismo nutartis dėl reorganizacijos stabdymo
Š.m. liepos 9 dieną, jau ketvirtą kartą, teismas pritaiko reikalavimo užtikrinimo priemonę - sustabdo mūsų mokyklos reorganizaciją.


plačiau
 
2010-06-30 Spaudos konferencijoje Seime

Dalyvaujame seimo narių Gintaro Songailos ir Ryto Kupčinsko spaudos konferencijoje „Vilniaus krašto lietuvių sąjungai išeivijoje - 60 metų. Ir dabarties rūpesčiai", kurioje aptariamas ir mūsų mokyklos likimo klausimas. 

plačiau
 
2010-05-28 Mokslo metų pabaigos šventė

Prabėgo lyg vėjai mokykliniai metai,
Išeinam, palikę antruosius namus.
Paliekame viską, kas buvo taip miela-
Vaikystę, svajonę ir klasės suolus.

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9