2010-10-13 Kai žalia tampa raudona

Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Jau, anot savivaldybės, net  ir politinės jėgos įsipainiojo į mokyklos reorganizaciją. Šios dienos savivaldybės pranešimas  tinklalapyje sukėlė tikrai ne norą prieštarauti, teisintis, neigti, teigti....  O tik gailestį, apmaudą dėl mulkinamų Vilniaus rajono žmonių, kuriems skleidžiamas akivaizdus melas (ir dėl mokinų skaičiaus, ir dėl atlyginimų, ir darbuotojų skaičiaus, ir bendruomenės informavimo ir t.t. ir pan.) Iš tiesų, įdomi būtų Respublikos mokytojų nuomonė dėl lygių galimybių ir socialinio teisingumo, jei Vilniaus r. savivaldybė pateiktų visų (be išimties visų) Vilniaus rajono mokyklų "ataskaitą". O ir mokesčių mokėtojai ją sužinoję tikrai rankomis neplotų.

2010-10-10 Mokytojų naktis muziejuje
Su malonumu atsiliepėme į Švietimo ir mokslo ministro G.Steponavičiaus kvietimą sudalyvauti netradiciniame, kiek netikėtame renginyje "Mokytojų naktis muziejuje", vykusiame spalio 8 d. Nacionalinėje dailės galerijoje.

2010-10-09 Rudenėlio spalvos

Spalio 5  - 6 dienomis mokykloje karaliavo "Rudenėlio spalvos". Ši integruojanti tema jungė visas mokinukų pamokas bei veiklą. Projektą vainikavo linksma popietė, kurioje vaikai ne tik žaidė, šoko, dainavo, pristatė savo darbelius, bet ir sužinojo apie gilias tradicijas menančias mūsų senolių rudens šventes - Sėmėnę, Mykolines, Dagos dieną, Lygę, Alutinį - bei jų papročius ir tradicijas.

2010-10-08 Rajono valdžios pastangos sutaupyti pusę etato
Praėjus savaitei po televizijos reportažo, Vilniaus rajono savivaldybė kreipėsi į "Lietuvos Ryto" televizijos vadovą, reikalaudama paneigti,  neva tikrovės neatitinkančią informaciją apie Vilniaus rajono savivaldybę.  Savivaldybės pranešimas.  Mes, savo ruožtu, laiške "Lietuvos ryto" televizijos  vadovui faktais pagrindžiame tai, kas buvo išsakyta reportaže.

plačiau

2010-10-05 Sveikinimai Mokytojo dienos proga!

Tik tu žinai, kodėl žvaigždė nemiega per visą naktį.
Tik tu žinai, iš kur žolė ateina žydrą pavasarį.
Tik tu žinai, kaip nušvinta rugio žiedas.
Tik tu žinai, ką šneka akmuo paukščiui ir žvėriui.
Ir ką žvaigždė rašo saulėjančiam danguje -tu viską žinai.
Tu dar žinai, ką pasakė man aukštas beržas - vakar iš ryto.
                                 (Janina Degutytė "Mano mokytoja")

2010-10-05 Mokytojo diena...teisme

Šventišką saulėtą mokytojo dieną  - spalio penktąją -  sutikome teisme.
Vilniaus apygardos administracinis teismas pradėjo nagrinėti mūsų mokyklos tarybos bylą prieš Vilniaus rajono savivaldybę dėl mokyklos reorganizacijos - padalinimo dviems rajono gimnazijoms.

2010-09-29 Viešas kreipimasis į ponus M.Rekst ir V.Tomaševski
Kai peržengiamos bet kokios žmoniškumo, demokratijos bei teisės ribos, belieka kreiptis į valstybę, kurios garbės reikalas užkirsti kelią nežabotai LLRA savivalei.
Jei jau LLRA "pasiuntinukai" ima grasinti ir gąsdinti tėvus, šantažuoja juos, kad tik atsisakytų leisti vaikus į lietuvišką mokyklą, organizuoja "partizaninius" reidus ugdymo proceso metu, nors įstatymai aiškiai apibrėžia kaip, kada ir kokiu būdu atliekama juridinių institucijų patikra, kai pareigūnai akivaizdžiai pažeidžia vaikų teises, atlikdami mažylių apklausas, turi ir visuomenė žinoti, kas šiais laikais vyksta šalia mūsų valstybės sostinės.

2010-09-24 Mokyklą tikrina mero potvarkiu sudaryta komisija
Penkioliktą darbo dieną nuo mokslo metų pradžios mūsų mokyklą ima atakuoti įvairiausios komisijos su dokumentacijos patikrinimais.
plačiau

2010-09-17 Konferencijoje "Lietuvą kuriame kartu..."

Rugsėjo 17 d. viešbučio „Artis“ konferencijų salėje dalyvavome konferencijoje „Lietuvą kuriame kartu: tautinės bendrijos per dvidešimt atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės metų“.

Konferencijoje buvo aptartas tautinių bendrijų nueitas kelias per du pastaruosius dešimtmečius, tautinių bendrijų indėlis formuojant pilietinę visuomenę, šios srities įstatyminės bazės klausimai, atskirų tautinių bendruomenių patirtis, siekiant išsaugoti tautinį tapatumą.

Mūsų - Rytų Lietuvos regiono klausimus savo pranešime "Lietuvos lenkų pilietiškumo tapsmas" aptarė Lietuvos  Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo narys Ryšard Maceikianec.

2010-09-08 Dėl mokyklos reorganizacijos
Vilniaus apygardos administracinis teismas 2010 m. rugpjūčio 30 d. nutartimi pripažino, kad Vilniaus rajono savivaldybė ir toliau tęsia  Veriškių pradinės mokyklos reorganizavimo procedūrą, nepaiso teismo nutarčių dėl reikalavimo užtikrinimo priemonių taikymo, ignoruoja teismo įsiteisėjusias nutartis, todėl Vilniaus rajono savivaldybės tarybai paskyrė piniginę baudą. Seimo nario Gintaro Songailos pranešimas spaudai.

<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   sekantis  >>