2010-11-19 Mes laimėjome !

Mūsų mokyklos svetainė  11-ajame Lietuvos mokyklų internetinių svetainių konkurso pirmąjame etape tapo pirmos vietos laimėtoja! Ačiū visiems palaikiusiems ir balsavusiems! Tikimės ne mažesnio susitelkimo ir finale, kuris įvyks gruodžio 6 - 12 dienomis (siųsti SMS 1393. Žinutės tekstas:   mokykla 06. Žinutės kaina 1 Lt, iš vieno numerio - ne daugiau 5 SMS)

2010-11-18 Kūrybos mugė
Nuoširdžiai dėkojame Jonuko mamytei Viktorijai Kačerauskienei už vaikams suteiktas džiaugsmo akimirkas.   Ačiū, miela Viktorija, kad pasidalinote su mūsų mokinukais savo kūrybine patirtimi !

2010-11-18 Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas

Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė sprendimą, kuriuo konstatavo,  kad Vilniaus rajono savivaldybės veiksmai, atliekant mūsų mokyklos reorganizacijos procedūras, buvo teisėti.

plačiau

2010-11-12 Palaikykite mūsų mokyklą ir svetainę!

11 - ajame Lietuvos mokyklų internetiniame konkurse pirmą kartą dalyvauja ir mūsų mokykla.

Palaikykite mus ir balsuokite už mūsų svetainę nuo lapkričio 15 d. iki lapkričio 19 d. (20:00 val.), siųsdami SMS žinutę  trumpuoju numeriu 1393. Žinutės tekstas:  mokykla 25.  (SMS kaina 1 Lt. Iš vieno numerio galima siųsti ne daugiau kaip 5 sms.)

Ačiū už palaikymą !

2010-10-25 Įspūdžiai po susitikimo

Spalio 22 dieną mokyklos tėvelių susirinkime dalyvavusio svečio  - Ryšard Maceikianec- įspūdžiai svetaines www.pogon.lt straipsnyje "Konflikt jako metoda rządzenia".

plačiau

2010-10-22 Smagių rudens atostogų!
Paskutinę dieną prieš rudens atostogas mokykloje siautė vaiduokliai, raganos, vampyriukai, klasėse švietė moliūginiai žibintai...
Nors įprasta manyti, kad Helovynas - tai svetima, iš Vakarų atkeliavusi šventė, tačiau iš tiesų jau senų senovėje lietuviai turėjo savąjį Helovyną  - Vėlių paminėklus (kitur vadinami Vėlių paminklėliai). "Tai tarsi šiltojo metų laikotarpio palydos, savotiškos rudeninės "Užgavėnės", kurių atgarsiai, matyt, yra išlikę Vakarų kraštuose trimis dienomis vėliau (spalio 31 d.) švenčiamoje siautulingoje, su įvairiausiais burtais ir pranašavimais, pokštais bei gąsdinimais, šventėje „Halloween“ (šaltinis:
www.etno.lt).

2010-10-22 Mokyklos bendruomenės susirinkimas
Spalio 22 d. įvyko mokyklos bendruomenės susirinkimas, kuriame kartu su mokinių tėveliais aptarėme pirmųjų dviejų mokslo metų mėnesių veiklą, diskutavome apie mokyklos reikalus, supažindinome su esama mokyklos kaip juridinio asmens, situacija.
Pabendrauti su mokyklos bendruomenės nariais, pasidalinti mintimis apie Vilniaus krašto žmonių rūpesčius, problemas, krašto aktualijas atvyko ir svečias -Lietuvos Aukščiausiosios tarybos - Atkuriamojo Seimo - narys, žurnalistas Ryšard Maceikianec.

2010-10-21 Dėl viešo kreipimosi į M.Rekst ir V.Tomaševski

Džiaugiamės, kad  dauguma Jūsų - mums rašiusių, skambinusių, kalbėjusių supratote, kad mūsų mokyklos naikinimas nėra tik kelių tūkstančių litų stokos problema. Dėkojame palaikiusiems, išreiškusiems nuomonę ir poziciją.
Ypač malonu, kad į mūsų kreipimąsi reagavo bene visos aukščiausios Lietuvos institucijos. Tikimės, kad valdžios vyrai realiais darbais imsis spręsti Vilniaus krašto problemų ir užkirs kelią grupelės žmonių akivaizdžiam siekiui atriboti kraštą nuo visos valstybės.
"Tikimės, kad mokyklos steigėja - Vilniaus rajono savivaldybės taryba - atsižvelgdama į Lietuvos dabarties iššūkius, mokyklos bendruomenės nuomonę, ras geriausią sprendimą kiekvienam Vilniaus rajono mokiniui įgyti kokybišką išsilavinimą". (Iš Lietuvos Respublikos prezidento kanceliarijos rašto)

2010-10-20 Šeimų stiprinimo projektas

Du kartus per mėnesį į susitikimą su šaunia psichologe Ieva Merkevičiene į mokyklą atvyksta kaimo vaikų tėveliai. Psichologė mūsų kaimo bendruomenės nariams veda SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos Šeimos stiprinimo projekto užsiėmimus.

plačiau

2010-10-18 Veriškių pradinė mokykla: "Mėginimai būti specialiai traktuojamai" (?)

Manipulacje w imię „dobra” dziecka. Vertimas: Manipuliacijos "vaiko gerovės" vardan.
Po tokių straipsnių klaustukų šiek tiek mąstantiems žmonėms jau nebekils: šiame krašte savi įstatymai: neegzistuoja nei žurnalistinė etika, nei vaikų teisės, nei elementarus teisinių dokumentų išmanymas.... Savivaldybė eilinį kartą rodo savo "kompeteniją" ir darbo metodus. Taip kad "šiukštu" - Vilniaus rajone nuomonė  - tik viena.   Nors, kam įdomu, informuojame apie komisijos (jų vizitas jau buvo aprašytas anksčiau, ir ne tik aprašytas) rastus neva PENKIS (!) pažeidimus.

<<  ankstesnis  4   5   6   7   8   9   sekantis  >>