2010-12-28 Pamokos su "pelėmis išdykėlėmis"

Švietimo portalo emokykla elektroniniame leidinyje "Veidrodis" pristatyta mūsų mokyklos patirtis, taikant informacines komunikacines technologijas ugdymo procese. Mūsų mokyklos mokytoja su Respublikos pedagogais pasidalino patirtimi, kaip paįvairinti pradinukų pamokas, taikant kompiuterinį įrankį MS Mouse Mischief.

2010-12-27 Virtuali kelionė klasėje 2010
Mūsų mokyklos mokytojos darbas "Keliauti - tai gyventi!" "Virtualios kelionės klasėje" konkurse pateko tarp 30 darbų, pretendentų į apdovanojimus.

2010-12-27 Nuo šiol mes ir Facebook'e

Mūsų mokyklos svetainė turi savo puslapį ir socialiniame tinklapyje Facebook. Nuo šiol mūsų mokyklos bei "kompiuterinės padangės" naujienas galite sekti, jei turite savo paskyrą šiame tinkle. Jums tereikia "Mūsų mokyklos" tinklalapyje Facebook'e  paspausti "patinka".

2010-12-26 Švenčių sulaukus

Paskutinė šių metų savaitė mokykloje, kaip visada - šventiška. Kas rytą mus pasitiko pasipuošusi mokykla, klasėse žibėjo eglučių lemputės, vyko  šventiškos pamokos... Kaip ir kasmet, mokyklos Kalėdų šventėje susirinkome visi kartu pabūti, palinkėti gražių švenčių, pasidžiaugti vieni kitais.

plačiau

2010-12-16 Su artėjančiomis Šventėmis !
Gruodžio 17 d. (penktadienį) 9.30 val. kviečiame į tikybos mokytojos organizuojamą Adventinį - kalėdinį rytmetį.

Gruodžio 20 d. (pirmadienį) 12 val. kviečiame į Kalėdų šventę - susitikimą su Kalėdų seneliu !

2010 m. gruodžio mėn. Sugrįžtančios saulutės belaukiant

Kalėdos – tarsi naujo gyvenimo pradžia. Ar gali būti gražesnė paslaptis už tą, kuri visiems neša viltį atgimti, pasikeisti, pradėti viską iš naujo?...
Pasukę laiką atgalios ir mes, savo mokykloje,prisimename, kaip šiuo tamsiausiu metuose laiku, gyveno mūsų senoliai - kaip laukdavo sugrįžtančios saulutės (Elnio Devyniaragio šventės, o vėliau -  Kalėdų švenčių).

plačiau

2010-12-12 Mes - ketvirti :)
Tarp beveik 200 Lietuvos mokyklų internetinių svetainių Tautos svetainės rinkimuose - mes ketvirti !
Iš tiesų - puikus laimėjimas! Ačiū visiems už susitelkimą, vieningumą . Ačiū visiems balsavusiems, palaikiusiems. Tikime, kad dar kartą įrodėme - mes verti išlikti !

2010-12-07 "Ateities laboratorijos"

Š.m gruodžio 7 dieną  mūsų mokyklos mokytojai dalyvavo  Mokyklų tobulinimo centro, „Skalvijos" kino teatro ir Goethe-Instituto Vilniuje Švietimo eksperto Andreas Rodenbeck  organizuojamame vokiečių režisieriaus filmo apie sėkmingas Vokietijos mokyklas „Ateities laboratorija" peržiūroje.

plačiau

2010-12-06 Finalas. Palaikykite mūsų mokyklą ir svetainę!

Jūsų visų dėka mes patekome į finalą tarp geriausių 20 - ties Lietuvos mokyklų 11 - ajame Lietuvos mokyklų  internetiniame konkurse.(Nominacija "Tautos svetainė 2010")
Tikimės Jūsų aktyvumo ir palaikymo - FINALE.
Nuo gruodžio 6 d. iki gruodžio 12 d. (20:00 val.), siųskite SMS žinutę  trumpuoju numeriu 1393. Žinutės tekstas:  mokykla 06.
(SMS kaina 1 Lt. Iš vieno numerio galima siųsti ne daugiau kaip 5 sms.)

Ačiū už palaikymą !

2010-12-03 Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo nutartis - savivaldybės skundas atmestas
2010 m. lapkričio 29 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas atmetė Vilniaus rajono savivaldybės atskirajį skundą, kuriuo užginčijo Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimu paskirtą 1000 Lt baudą dėl neteisėtų veiksmų vykdant reorganizacijos procedūras mūsų mokykloje.

<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   sekantis  >>