2011-03-11 Mes - Lietuvos vaikai

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse į mokyklą skubėjome pasipuošę, šventiškai nusiteikę. Šiandien visas pamokas, popietinę veiklą mokykloje siejo viena idėja - esame laisvos, demokratiškos valstybės - Lietuvos -  vaikai.

plačiau

2011-03-08 Šalta žiema šalin eina....
...jau pavasaris ateina. Būrys persirengėlių - čigonų, raganų, velnių ir kitokių personažų šiandien Veriškėse vijo šalin žiemą.

2011-03-04 Šimtadienis
Ne tik abiturientai, bet ir mes savo mokykloje švenčiame tradicinį linksmąjį "Šimtadienį". Tik mes neskaičiuojame likusių dienų iki egzaminų. Visus metus vadinamieji "Šimtadienio faraonai" "Šimtadienio kalendoriuje"  fiksuoja kiekvieną savo dieną, praleistą mokykloje ir pagaliau sulaukia... šimtosios.

2011-02-04 Septintajame novatoriško švietimo forume
Septintajame Lietuvos novatoriškojo švietimo forume buvo paskelbti kasmetinio Švietimo ir mokslo ministerijos bei korporacijos "Microsoft Lietuva" organizuojamo konkurso "Virtuali kelionė klasėje" nugalėtojai. Mokytojos Valdonės Navickaitės darbas "Keliauti - tai gyventi!" laimėjo antrąją vietą.
Forumo metu pristatytų pranešimų medžiagą, leidinio „Įrankiai ir programos novatoriškiems mokytojams“ elektroninę versiją bei nuotraukas galite rasti čia

2011-02-04 Žurnalistų etikos komisijos sprendimas
Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija išnagrinėjo mūsų mokyklos skundą dėl šmeižikiško straipsnio "Vilniaus krašto žiniose" ir priėmė sprendimą, kuriuo konstatavo, jog Vilniaus rajono savivaldybės bei Lenkų rinkimų akcijos ruporas - laikraštis "Vilniaus krašto savaitraštis" pažeidė net penkis su žurnalistine morale prasilenkiančius "Žurnalistų etikos kodekso" straipsnius.
plačiau

2011-02-02 Būkime saugūs internete!
Vasario 1 dieną kartu su Veriškių kaimo biblioteka esamus ir  buvusus mūsų mokinus, tėvelius, kitus bibliotekos lankytojus pakvietėme į saugaus interneto pamokėlę, kurią vedė žymusis Gustavas ir kuri buvo transliuojama internetu.

2011-02-01 Svečiuose - teatras

Šiandien į mūsų mokyklą atvyko Nemenčinės vaikų darželio auklėtojų teatras "Saulutė", kuris parodė vaikams nuotaikingą vaidinimą - pasaką "Pirmoji kiškelio žiema".

2011-01-28 Išgirdome paukštelių prašymą

Mūsų mokykloje vyko akcija "Gelbėkime paukštelius nuo bado", į kurią įsitraukė ne tik mokinukai, bet ir jų tėveliai. Parko obelis ir kitus medžius šią savaitę papuošė virš dešimt įvairiausių lesyklėlių paukšteliams, o visų širdeles džiugino jas aplankę kėkštai, geniai, zylutės. Laukiam nesulaukiam - ką dar pamatysim atskrendant į mūsų surengtą paukštelių puotą?

2011-01-20 Mokytojų balsavimas
Kviečiame mokytojus balsuoti, renkant pedagogų nuomone geriausią konkurso "Virtuali kelionė klasėje darbą". Primename, kad konkurse dalyvauja ir mūsų mokyklos darbas "Keliauti  - tai gyventi!".

2011-01-13 Laisvės gynėjų diena
Šiandien, kartu su visa Lietuva, minime prieš 20 metų šalyje vykusius įvykius, kai tūkstančiai Lietuvos žmonių, vardan LAISVĖS ir NEPRIKLAUSOMYBĖS, stojo ginti savo valstybės, o  kai kurie net paaukojo gyvybę.

<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   sekantis  >>