2011-04-13 Svečiuose - bendraminčiai

Šiandien svečiuose - Tarptautinio vaikų ugdymo centro "Saulės gojus"  direktorė Laima Sirutienė ir naujai kuriamos šio centro pradžios mokyklos  pedagogė Sonata.

plačiau

2011-04-08 Svečiuose Pusrytukas ir "Raganiukės teatras"
Pasveikinti vaikų kūrybos konkurso "Sukurk šeimos pusryčių dėžutę" nugalėtojos Kornelijos, įteikti jai 1000 litų ir padovanoti mūsų mokyklai šventę šiandien į svečius atvyko šaunusis Pusrytukas ir "Raganiukės teatras".

2011-04-06 Dainų dienelė

Kol mokyklos ginčai su Vilniaus rajono savivaldybe (kurią atstovavo net penki jos darbuotojai) buvo sprendžiami teisme,  mokinukai šiandien džiaugėsi muzikos mokytojos organizuota integruota kultūrine - mokomąja veikla "Dainų dienelė".

2011-04-01 Juokų diena mokykloje
Balandžio 1 - oji - linksma diena. Nuo seno tikima, kad šią dieną ką nors apgavus, visus metus lydės sėkmė. Juokų dienos nepamiršome ir mūsų mokykloje.
plačiau

2011-03-31 Laimėjome Pusrytuko konkurse!

Mūsų mokyklos mokinės Kornelijos pusryčių dėžutė "Laikas valgyti" respublikiniame vaikų kūrybos konkurse "Sukurk šeimos pusryčių dėžutę" išrinkta kūrybiškiausia  tarp 1 - 2 klasės  mokinių.

2011-03-31 Pasiplėšom!

Ačiū "Žemaitijos pienui" už  mūsų mokykloje surengtą vienintelio Baltijos šalyse „Cheerafa“ sūrio dešrelių plėšymo čempionato „Pasiplėšom 2011“ atrankos etapą.

2011-03-15-29 Kartu su Pusrytuku

Šaunus, linksmas ir svarbiausia originalus konkursas "Išpildyk savo šeimos svajonę" praėjusiais mokslo metais visus sužavėjo, įtraukė, uždegė. Džiugu, kad Pusrytukas ir vėl pakvietė Lietuvos vaikus dalyvauti naujajame konkurse "Sukurk šeimos pusryčių dėžutę".

2011-03-21 Žemė - mūsų planeta

Devynioliktą kartą, kiekvienų metų kovo 20 - ąją, Lietuvoje švenčiama Pasaulinė Žemės diena. Šią svarbią datą minėjome ir mūsų mokykloje.  Netradicinėse pamokose diskusijomis, pokalbiais, žaidimais, dainomis, šokiais,  piešiniais, darbeliais tarsi išreiškėme norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia - švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą; išreiškėme nuostatą -  saugoti mūsų planetą - Žemę.

2011-03-17 E-įgūžiai - nuo vaikų iki senjorų
Kovo 1 dieną Lietuvos darbo biržoje prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įvyko apskritojo stalo diskusija, skirta e-įgūdžių svarbai ir valstybės prioritetams gyventojų e-mokymuose aptarti. Valstybės institucijų, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai svarstė, kokią reikšmę e-įgūdžiai turi kiekvieno žmogaus gyvenime, kaip kiekvieno gyventojo galimybė sėkmingai dirbti priklauso nuo e-įgūdžių,  kokios  problemos šioje srityje ir kaip jas planuojama spręsti. Diskusijoje demonstruotas vaizdo pasakojimas, kuriame  buvo pristatyta ir mūsų mokyklos patirtis.

2011-03-14 Žemė - mūsų visų namai

Kovo 14 - ąją mokyklos Ryto rato tema - nelaimė Japonijoje. Sukrečiantys filmuoti kadrai, pokalbiai apie mūsų Žemės trapumą, gyvybės vertingumą, nepaliko abejingų. Rimtyje, susikaupime mes uždegėme žvakelę, taip pagerbdami tūkstančius žuvusiųjų -  mūsų visų namų  - Žemės  - gyventojų.

<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   sekantis  >>