2011-09-11 Žingsnis į žingsnį su inovacijomis

Nuo rugsėjo pirmosios pradinukai ir jų tėveliai kaip ir didelė dalis pažangių Lietuvos mokyklų turi galimybę naudotis elektroniniu dienynu.

plačiau

2011-09-01 Su Rugsėjo 1 - ąja!

Sveikiname išaušus dar vienam rugsėjui. Devynioliktajai Veriškių mokyklos mokslo metų pradžiai.

2011-08-31 Atveriame duris patiems mažiausiems
Nuo rugsėjo pirmosios mūsų mokyklos-dvaro pirmame aukšte "karaliaus" patys mažiausieji - trejų-šešerių metų vaikučiai.
plačiau

2011-08-30 Ar jau pasitikrinote sveikatą?
Primename, kad kiekvienais mokslo metais iki rugsėjo 15 dienos mokiniai turi pasitikrinti savo sveikatą ir pristatyti pažymą į mokyklą.
plačiau

2011-08-30 Ar jau pasiruošėte mokyklai?

Ar jau pasiruošėte mokyklai? Ar įsigijote reikalingas priemones? Siūlome atverti mokinio priemonių sąrašą, ir pasitikrinti, ar jau pasiruošėte naujiems mokslo metams.
Šiemet draugausime su "Šaltinėliu", "Riešutu" bei "Gile", todėl mokinukams reikės ir šių pratybų sąsiuvinių.

2011-06-03 Nuobauda - neteisėta

Sveikiname mus visus, laimėjusius teisme. Birželio 3 - ąją dieną teismas pripažino, kad chaotiškas Vilniaus rajono valdžios patikrinimas, kuriuo pradėjome mokslo metus, tebuvo fikcija, kuria siekiama susidoroti su mokyklos direktore ir visais, pasipriešinusiais mokyklos reorganizacijai.  Teismas konstatavo, kad nuobauda direktorei - neteisėta.

2011-05-31 Sveika, vasarėle !

Nuskambėjus paskutiniam šių mokslo metų skambučiui, džiugiai - su muzika, šokiais, dainomis - palydėjome praėjusius mokslo metus, iškilmingai atsisveikinome su pradinę mokyklą baigusiais ketvirtokais. Na, o paskutinę mokslo metų dieną praleidome gamtoje - visi kartu sveikindami atėjusią vasarą.
Linksmų atostogų, nepakartojamų vasaros įspūdžių !

2011-05-09 Gegužės 9 - oji Europos diena
Šiandien mokykloje paminėjome Europos dieną. Visos pamokos vyko pasirinkus tokias veiklas, kuriose vaikai žaisdami kompiuterinius bei stalo žaidimus, skaitydami elektroninę knygą, vartydami enciklopedijas,  susipažino su kai kuriomis Europos šalimis, jų būdingiausiais, įdomiausiais bruožais, žaismingai pasitikrino savo žinias.
plačiau

2011-04-18 Su pavasariu! Su artėjančiomis šventėmis!
Tapu tapu per laukus,
Neša zuikis margučius,
O gražiausią iš visų
Jis įteiks Jums dovanų.

2011-04-16 Darom 2011
Kas su grėbliais ar kibirais, su šluotomis ar šiukšlių maišais  - visi balandžio 15 ir 16 d. tvarkėme mokyklos aplinką. Taip prisijungėme prie Lietuvoje vykstančios akcijos "Darom 2011" ir puikios nuotaikos, besišypsantys pasitikome švaresnį pavasarį.

<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   sekantis  >>