2011-10-28 Lik sveikas, auksaspalvi rudenėli!
Paskutinę dieną prieš rudens atostogas susirinkome  atsisveikinti su auksaspalviu rudenėliu. Mokyklos salėje šurmuliavo rudens gėrybių mugė, kurioje žaidė, dainavo, šoko, išdykavo vaikai ir jų tėveliai.

2011-10-05 Sveikinimai Mokytojo dienos proga

Mokytojų dienos proga mokyklos direktorė D.Peciūnienė proga apdovanota Švietimo ir mokslo ministro Padėkos raštu.
Mokytoja V.Navickaitė dalyvavo šventiniame renginyje Prezidentūroje.

plačiau

2011-10-04 Mokinių tėvai: Savita savo tautos integracija ir kultūros bei kalbos puoselėjimas
Dėkojame už laišką bei palaikymą mūsų mokyklos tėveliams. Tikimės, kad jį skaitys ne tik tie, kurie vykdo atvirą kaimo žmonių šantažą, bet ir kiti šio krašto žmonės, kurie daug metų stebi tai, kas vyksta aplinkui, bet kolkas tyli.

2011-10-03 Sandėris įvyko

Veriškės savaitgalį tapo Vilniaus rajono valdžios strateginio plano, besirengiant teismo su Veriškių pradine mokykla posėdžiui, centras. Nuo penktadienio iki pirmadienio čia zujo mašinos su svetimos valstybės "patriotais", besiveržiančiais į mokinių tėvų namus - gąsdindami, grasindami, šantažuodami ir net ketindami papirkti tuos, kurie išdrįso leisti vaikus į lietuvišką mokyklą.

2011-09-30 Tėvų šantažas ir (anti)demokratijos pamokos

"Esi lenkas, tavo vaikas lenkas ir tu privalai vesti vaiką į lenkišką mokyklą" - tokius žodžius šiandien išgirdo ne vienas mūsų mokyklos mokinių tėvelis iš Siužionių vidurinės mokyklos atstovų.

2011-09-20 Politikai supranta Vilnijos problemas
Atsakas mitingui prie Seimo – „tvarkiečių“ mitingas prie Vilniaus rajono savivaldybės.
plačiau

2011-09-19 Kas yra kas Vilniaus rajone?

Vilniaus rajono savivaldybė, savo tinklalapyje neigdama "klaidinančią, tikrovės neatitinkančią ir Vilniaus rajono savivaldybę šmeižiančią informaciją", eilinį kartą pati klaidina visuomenę.

2011-09-16 Dėkojame mūsų mokyklos tėveliams
Mokyklos tėvelių pastangomis bei susidomėjus žiniasklaidai, Vilniaus rajono taryba šiandien patvirtino III - ąjį priešmokyklinės grupės modelį Veriškių pradinėje mokykloje. Šalia keturiolikos tokio tipo lenkiškų grupių, mūsų mokykloje įkurta pirmoji Vilniaus rajono savivaldybės pavaldumo švietimo įstaigoje mišraus amžiaus vaikų priešmokyklinė grupė, kurioje mažyliai bus ugdomi lietuvių kalba.

2011-09-15 Bendruomenės kreipimasis į Vilniaus rajono tarybą
Pasitvirtinus nuogąstavimams, kad Vilniaus rajono savivaldybė neketina patvirtinti mišraus amžiaus vaikų priešmokyklinės grupės, mūsų mokyklos tėveliai prieš pat Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdį kreipėsi į  Švietimo ir mokslo ministrą bei Vilniaus rajono tarybą.

2011-09-13 Džiugi žinia mažyliams ir jų tėveliams
Šiandien Švietimo skyrius mokyklos direktorei patvirtino - Veriškių pradinėje  mokykloje sudarytos visos sąlygos ugdytis ikimokyklinio amžiaus vaikučiams ir netgi geresnės nei kitose tokio tipo ugdymo įstaigose.

<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>