APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2012-02-24 Reikšmingas laimėjimas konkurse

Aštuntajame Lietuvos novatoriško švietimo forume, vykusiame vasario 24 d.  buvo apdovanoti kasmetinio Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerijos ir Microsoft organizuojamo konkurso "Virtuali kelionė klasėje" nugalėtojai. Penki iš 180-ties konkursui pateiktų  Respublikos mokytojų darbų buvo paskelbti nugalėtojais, tarp kurių mūsų mokyklos mokytojos V.Navickaitės darbas.
 
Diplomą "už puikiai parengtą panaudojant šiuolaikines IKT priemones bei mokinius mokymuisi klasėje ir už jos ribų įtraukiantį ir lavinantį 21-ojo amžiaus gebėjimus darbą "Matuojame svorį" mokytojai įteikė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras G.Steponavičius, UAB "Microsoft Lietuva" apdovanojo prizais.
 
 

 

Aštuntojo Lietuvos novatoriško švietimo forumo akimirkos  tiesioginės transliacijos įrašuose:

 

Diskusija "Kompiuteris kiekvienam vaikui. Ar? Kada? Kaip?" (Dalyvauja Švietimo ir mokslo ministras G.Steponavičius, Ugdymo plėtotės centro direktorius G.Vaidelis, Švietimo informacinių technologijų centro direktorius V.Brazdeikis, "Microsoft Lietuva" generalinis direktorius M.Glodas,  Vilniaus "Vyturio" pradinės mokyklos mokytoja N.Vaškevičiūtė).

 

Apdovanojimų ceremonija

 


 

"Virtualios kelionės klasėje" darbas "Matuojame svorį" (atsisiųsti paspaudus paveiksėlį). Metodinis darbas bus patalpintas ir emokyklos skaitmeninių priemonių aprašų saugykloje.

 

 

Projektą pristatantis vaizdo siužetas