APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2012-02-20 Kuo man graži Tėvynė Lietuva

Trisdešimt devynios Rytų Lietuvos mokyklos, kuriose mokoma lietuvių kalba,  dalyvauja Vytauto Landsbergio fondo organizuojamame meninės raiškos programų konkurse "Kuo man graži Tėvynė Lietuva", skirtame Kovo 11-ajai, Lietuvos valstybingumo atkūrimo šventei. Šiandien, Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykusiame pirmajame konkurso etape pasirodė ir mūsų mokyklos mokiniai.  

 
Savo meilę Tėvynei, jos papročiams, kultūrai mokiniai išreiškė scenoje tapę mažaisiais piemenukais ir pristatę programėlę "Saulele motule".
 
Puikiai organizuotas renginys, garbingi svečiai, tarp jų ir prof. V.Landsbergis, kompetetinga komisija, kurios pirmininkė Veronika Povilionienė, atminimo dovanėlės, gražiausios dainos bei eilės apie mūsų Tėvynę šildė vaikų širdutes, nepaliko nė vieno abejingo.  Na, o pabaigoje visų šventės dalyvių kartu sudainuota sutartinė "Čiuž čiužela" bei daininkės Veronikos Povilionienės šaunus "repas", nuteikė visus smagiai Užgavėnių šventei.