APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-10-05 Sveikinimai Mokytojo dienos proga


"Gražesnio žodžio nerandu
Už paprastą lietuviškąjį “ačiū”,
Kurį išmokėt pamokų metu
Tarsi burtažodį, atėjusį iš bočių.

Dar padėkot norėjau už žinias,
Už šilumą, už rūpestį, už meilę,
Už tai, kad man padėjot save rast,
Išmokėt nepalūžt, padarius klaidą."

Su Mokytojo diena !
Mokytojų dienos proga mokyklos direktorė D.Peciūnienė proga už tautinių  pilietinių ir kitų bendražmogiškųjų vertybių  ugdymą, nuoširdų pedagoginį ir vadybinį darbą apdovanota Švietimo ir mokslo ministro Padėkos raštu.Mokytoja V.Navickaitė dalyvavo šventiniame renginyje Prezidentūroje, į kurį Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakvietė Metų mokytojo vardą pelniusius pedagogus ir Lietuvos mokytojų dalykinių asociacijų atstovus.