APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-10-03 Sandėris įvyko

Veriškės savaitgalį tapo Vilniaus rajono valdžios strateginio plano, besirengiant teismo su Veriškių pradine mokykla posėdžiui, centras. Nuo penktadienio iki pirmadienio čia zujo mašinos su svetimos valstybės "patriotais", besiveržiančiais į mokinių tėvų namus - gąsdindami, grasindami, šantažuodami ir net ketindami papirkti tuos, kurie išdrįso leisti vaikus į lietuvišką mokyklą.

Apie šį "vojažą" jau rašėme:  "Tėvų šantažas ir (anti)demokratijos pamokos"

Belieka pranešti šio sandėrio rezultatus: vieni tėvai po trečiojo "svečių" vizito neatvėrė durų, kiti išvijo nekviestuosius, treti nesileido į kalbas, ketvirti bandė argumentuotai paaiškinti savo pasirinkimą.
Tačiau viena šeima spaudimo neatlaikė - vaiko suolas šiandien buvo tuščias. Tokia tėvelių valia. Tik kad tie 1000 zlotų bematant ištirps, o vaiko gyvenimas ir toliau bus žalojamas, skiepijant neapykantą valstybei, kurioje jis gimė, saugomas nuo lietuvių kalbos mokėjimo, nuo demokratijos, auginamas paklusnus LLRA valdžios rinkėjas.  
Tikimės, kad STT atliks šio akivaizdaus šantažo ir ketinimų papirkti tyrimą, o jo sumanytojai bei rengėjai neliks be atpildo.


Delfi informacija:
"Pedagogės: už vaiko atsiėmimą iš lietuviškos mokyklos Vilniaus krašte siūloma po 1000 zlotų"