APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-09-30 Tėvų šantažas ir (anti)demokratijos pamokos

"Esi lenkas, tavo vaikas lenkas ir tu privalai vesti vaiką į lenkišką mokyklą" - tokius žodžius šiandien išgirdo ne vienas mūsų mokyklos mokinių tėvelis iš Siužionių vidurinės mokyklos atstovų. 

Matyt (anti)demokratijos pamokos ir švelniai tariant "nekoks" valstybinės kalbos mokėjimas Vilniaus rajone turi būti diegiamas vaikams nuo mažų dienų.  Tokias mūsų krašto "augimo" tendencijas puikiai iliustruoja ir filmuotos Vilniaus rajono tarybos posėdžio akimirkos. 

Ir vėl tęsiasi rajono valdžios "juodi" darbeliai - juk mažai tikėtina, kad mokyklos direktoriaus pavaduotoja, ponia D.Senkevič (darbo metu) prabėgus pirmajam mokslo metų mėnesiui, niekieno neverčiama užsiimtų už keliolikos kilometrų gyvenančių gyventojų šantažu.

Beje, tėvai klausėsi ne tik apeliavimo į  patriotinius kaimyninei valstybei jausmus. Jiems buvo pažadėta sumokėti 1000 zlotų, su sąlyga - atimti galimybę iš vaikų mokytis lietuviškoje mokykloje. 

Mokiniai savo namuose sulaukė ir garbingesnių svečių. Akivaizdžiai diskredituodamas rajono valdžią bei liūdnai pagarsėjusią Lenkų rinkimų akciją, tėvelius, aktyviai ragindamas pasiimti vaikus iš mūsų mokyklos lankė ir rajono tarybos narys S.Adamaitis. Nuo jo neatsiliko ir Sužionių seniūnas T.Aliancevič.

Lauksime žinių apie šių sandėrių rezultatus.

Matyt (anti)demokratijos pamokos ir švelniai tariant "nekoks" valstybinės kalbos mokėjimas Vilniaus rajone turi būti diegiamas vaikams nuo mažų dienų. Tokias mūsų krašto "augimo" tendencijas puikiai iliustruoja ir filmuotos Vilniaus rajono tarybos posėdžio akimirkos.