APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-09-15 Bendruomenės kreipimasis į Vilniaus rajono tarybą

Pasitvirtinus nuogastavimams, kad Vilniaus rajono savivaldybė neketina patvirtinti mišraus amžiaus vaikų priešmokyklinės grupės, mūsų mokyklos tėveliai prieš Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdį kreipėsi į  Švietimo ir mokslo ministrą bei Vilniaus rajono tarybą.  


Vilniaus rajono tarybai
2011 m. rugsėjo 15 d.

Dėl 3 - 6 metų vaikų ugdymo grupės Veriškių mokyklos-dvaro patalpose išsaugojimo

Veriškių bendruomenės ir rėmėjų dėka nuo šių metų rugpjūčio 31 d. atnaujintose ir specialiai pritaikytose Veriškių pradinės mokyklos patalpose įsikūrė ikimokyklinukų ugdymo grupė. Iniciatyvą palaikė Švietimo ir mokslo ministerija, Lygių galimybių kontrolieriaus bei Vaikų teisių apsaugos įstaigos.

Mes, mažųjų tėvai ir artimieji, džiaugiamės galimybe savo vaikus ugdyti šalia namų, jaukiuose ir istorija dvelkiančiuose buvusio Veriškių dvaro pastatuose.
 Įkvepia ne tik Veriškių dvaro pastatas bei jį supantis nuostabus sodas, bet ir čia įsikūriusios Veriškių pradinės mokyklos pedagogių sukaupta patirtis ir pasišventimas savo darbui („Inovatyviausia mokykla“ 2007, „Metų mokytoja“, 2008).

Jau seniai Veriškių pradinė mokykla tapo  tikra gyvenvietės širdimi, kurioje kasryt mokoma ne tik skaityti ir skaičiuoti, bet ir mylėti savo kraštą, būti smalsiais, nebijoti gyventi savo gyvenimų. Tikime, jog šias vertybes turės galimybę perimti ir mūsų mažieji.
 

Šiuo metu atnaujintose ir ikimokyklinukų poreikiams pritaikytose patalpose kasryt renkasi 14 vaikučių grupė. Vaikai jau spėjo apsisprasti naujoje aplinkoje ir susidraugauti. Eidami į darbus esame laimingi, galėdami ramia širdimi palikti juos gerose rankose.  Grupės  panaikinimas sukeltų stresą tiek mūsų vaikams, tiek mums, tiek Veriškių bendruomenei, atkakliai siekusios darželio atidarymo.

Į Veriškių priešmokyklinio ugdymo grupę savo vaikučius veda ir žmonės iš Riešės seniūnijos, Vilniaus; į ją su viltimi žiūri ir naujai besiformuojančių bendruomenių jaunos šeimos, auginančios po vieną, kelias atžalas (pvz.,
Žalesos kaimas, 16 namų). 
 

Todėl labai prašome gerbiamus Tarybos narius palaikyti Veriškių bendruomenės iniciatyvą ir savo pritarimu leisti mums toliau savo 3-6 metų vaikiukus ugdyti Veriškių pradinės mokyklos patalpose.  

Pagarbiai,
Veriškių pradinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės tėveliai