APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-08-31 Atveriame duris patiems mažiausiems

Nuo rugsėjo pirmosios mūsų mokyklos-dvaro pirmame aukšte "karaliaus" patys mažiausieji - trejų-šešerių metų vaikučiai.

Ilgą laiką gyvenvietės vaikų tėveliai prašė mūsų mokykloje įkurti ikimokyklinę grupę ir pagaliau tėvelių, mokyklos bendruomenės ir rėmėjų dėka mes pasirengėme priimti mažylius - atnaujinome patalpas, pritaikėme jas mažiesiems, įsigijome modernias loveles, ugdymo priemones. Taip pat dėkojame Švietimo ir mokslo ministerijai bei Lygių galimybių kontroliertiaus įstaigai, palaikiusiai taip reikalingą Lietuvos valstybei iniciatyvą. Tikimės ir mokyklos steigėjo - Vilniaus rajono savivaldybės - palaikymo bei paramos.