APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-08-30 Ar jau pasitikrinote sveikatą?

Primename, kad kiekvienais mokslo metais iki rugsėjo 15 dienos mokiniai turi pasitikrinti savo sveikatą.


Profilaktiškai pasitikrinę sveikatą visi mokiniai į mokyklą privalo pristatyti nustatytos formos pažymėjimą  „Vaiko sveikatos pažymėjimas“. Pažymėjime nurodoma: vaiko ūgis, svoris, fizinio išsivystymo įvertinimas procentiliniu metodu bei kūno masės indeksas, taip pat kraujospūdis, klausos ir regos būklė. Pažymoje gydytojas turėtų pažymėti ir įvairių organizmo sistemų sutrikimus, jei tokių mokinys turi (kraujotakos, kvėpavimo, nervų, virškinimo, urogenitalinės, skeleto - raumenų, dantų, kraujo, odos ir jos priedų) ir įrašyti nustatytą diagnozę. Pažymos pabaigoje gydytojas pateikia išvadas ir rekomendacijas dėl vaiko galimybių dalyvauti mokykloje vykdomoje ugdymo veikloje, įskaitant kūno kultūros ugdymą (pagrindinė, parengiamoji, specialioji grupė; dietos, vengtini alergenai ir kt.). Taip pat gydytojas nurodo priežastis ir pirmosios pagalbos priemones, jei vaikui gali prireikti skubios pagalbos.
Laiku pasirūpinkite savo sveikata. Juk ji - brangiausias mūsų turtas!