APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-04-13 Svečiuose - bendraminčiai

Šiandien svečiuose - Tarptautinio vaikų ugdymo centro "Saulės gojus"  direktorė Laima Sirutienė ir naujai kuriamos šio centro pradžios mokyklos  pedagogė Sonata.   

Niekam ne paslaptis, kad šių dienų mokykla dar labai sunkiai išsivaduoja iš sustabarėjusio, tradicinio požiūrio į ugdymą, deja, tik deklaratyviai orientuojasi į vaiką, jo prigimtinius poreikius bei galias. O ir vadinamieji "patirties sklaidos" renginiai dar vis vyksta "dėl paukščiuko" ir niekuo nesiskiria nuo prieš dešimt metų vykusių tokio pobūdžio renginių.  Todėl šiuolaikininio, netradicinio ugdymo koncepcijos skleidėjai ir ieško vienas kito po visą Lietuvą.  Puiku, kai susitinka, kai suranda vieni kitus. 

Smagu, kad ir šiandien mokykloje susitikome su  bendraminčiais - yra apie ką pasišnekėti, padiskutuoti. Mūsų mokyklos viešnios stebėjo mokinių veiklą, dalinosi sava patirtimi, manome, pasisėmė patirties ir iš mūsų.  Tikimės ir tolesnio bendradarbiavimo, naujų susitikimų.