2011-04-01 Juokų diena mokykloje

Balandžio 1 - oji - linksma diena. Nuo seno tikima, kad šią dieną ką nors apgavus, visus metus lydės sėkmė. Juokų dienos nepamiršome ir mūsų mokykloje.

Šiandien integruotose pamokose visi kartu klausėmės, skaitėme lietuvių liaudies melagių pasakėlių, bendraamžių sukurtų juokingų istorijų -  apie beždžiones žaidžiančias kompiuteriu, žirafas, siuntinėjančias SMS žinutes... Deklamavome linksmus lietuvių poetų eilėraščius apie meškeriojantį ore dramblį ar skraidantį drambliuką nuvytusiu straubliuku...

Pasiskirstę į komandas rungtyniavome atlikdami linksmas užduotėles, rungėmės,  kurie vaikai greičiau išspręs "Baisiai sunkų kryžiažodį" su linksmais, šmaikščiais, o kartu ir gudriais klausimais.
Vėliau ir patys kūrėme bei sekėme draugams savo sukurtas istorijas,  rinkome Veriškių mokyklos Melagių karalius, karalienes, princus ir princes,  kuriuos apdovanojome gardžių riestainių skylutėmis.
Pabaigoje apsilankėme Vytautės Žilinskaitės sukurtoje ir sename, bet smagiame animaciniame filmuke atgijusioje Melagių pilyje.