APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-03-31 Laimėjome Pusrytuko konkurse!

Šiandien paskelbti vaikų kūrybos konkurso "Sukurk šeimos pusryčių dėžutę ir Pusrytukas išpildys tavo svajonę!" nugalėtojai. Tik paskelbus konkursą, visi mokyklos mokiniai aktyviai įsitraukė į jį - registravosi, atliko kompiuterines Pusrytuko užduotėles, aiškinosi sveikos mitybos taisykles, kūrė pusryčių dėžutes,dekoravo, kūrė pusryčių meniu, fotografavo, nuotraukas talpino į konkurso svetainę (plačiau).

Pagaliau, kovo 31 dieną, garbinga komisija - visų vaikų numylėtiniai - rašytojas Kęstutis Kasparavičius, aktorė Kristina Savickytė, breiko šokėjas, choreografas Dainius Žebrauskas - Skruzdėliukas, žurnalistė Skaiva Jasevičiūtė, dailininkė Sigutė Ach - iš trijų šimtų mokinių darbelių išrinko aštuonis konkurso nugalėtojus.

Be galo džiaugiamės, kad tarp jų - ir mūsų mokyklos pirmokės Kornelijos pusryčių dėžutė "Laikas valgyti".

Sveikiname Korneliją, laimėjusią 1000 litų. Nekantriai laukiame Pusrytuko ir jo draugų apsilankant mūsų mokykloje.

Kviečiame visus Veriškių vaikus balandžio 8 d. (penktadienį) 13.45 val.  susitikti su Pusrytuku,  bei pasveikinti šaunaus konkurso nugalėtoją. Pusrytukas žada staigmenų visiems :)