APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-03-21 Žemė - mūsų planeta

Devynioliktą kartą, kiekvienų metų kovo 20 - ąją, Lietuvoje švenčiama Pasaulinė Žemės diena. Šią svarbią datą minėjome ir mūsų mokykloje.  Netradicinėse pamokose diskusijomis, pokalbiais, žaidimais, dainomis, šokiais, piešiniais, darbeliais tarsi išreiškėme norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia - švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą; išreiškėme nuostatą -  saugoti mūsų planetą - Žemę.

Apie Žemės dieną mokiniai nemažai sužinojo ir iš Bitinijos šalies (Šiaulių TV laidelės vaikams) herojų - linksmojo Sekmadieniuko, Bitutės, Katuoto Batino bei bibliotekininko Motiejaus -  lūpų.  Didelį įspūdį visiems paliko mūsų Žemė naktį, kurią galėjome pamatyti virtualaus teleskopo pagalba (bendras Nasa ir  Microsoft projektas - programa WorldWide Telescope). Šios dienos veikloms įtaigumo suteikė vaizdingos ir prasmingos pateiktys apie Mėlynąją planetą, nuostabių Žemės vaizdų video filmas "Namai" ("Home") , kurį vaikai galėjo stebėti ir klausytis gamindami darbelius, piešdami bendrą plakatą.