APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-03-17 E-įgūžiai - nuo vaikų iki senjorų

Kovo 1 dieną Lietuvos darbo biržoje prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įvyko apskritojo stalo diskusija, skirta e-įgūdžių svarbai ir valstybės prioritetams gyventojų e-mokymuose aptarti. Valstybės institucijų, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai svarstė, kokią reikšmę e-įgūdžiai turi kiekvieno žmogaus gyvenime, kaip kiekvieno gyventojo galimybė sėkmingai dirbti priklauso nuo e-įgūdžių,  kokios  problemos šioje srityje ir kaip jas planuojama spręsti. Diskusijoje demonstruotas vaizdo pasakojimas, kuriame  buvo pristatyta ir mūsų mokyklos patirtis.

 


Verta paskaityti: http://lituanistika.emokykla.lt/?tur=7&straip=1