APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2011-03-15-29 Kartu su Pusrytuku

Šaunus, linksmas ir svarbiausia originalus konkursas "Išpildyk savo šeimos svajonę" praėjusiais mokslo metais visus sužavėjo, įtraukė, uždegė. Džiugu, kad Pusrytukas ir vėl pakvietė Lietuvos vaikus dalyvauti naujajame konkurse "Sukurk šeimos pusryčių dėžutę".


Skubame ir mes prisijungti prie
www.seimospusryciams.lt  organizuojamo konkurso dalyvių  - kuriame elektroninį paštą, registruojamės kaip konkurso dalyviai, aiškinamės sveikos mitybos taisykles, skaitome Pusrytuko patarimus, atliekame interaktyvias užduotėles kompiuteriu, dalinamės idėjomis, kaip dekoruosime savąsias "šeimos pusryčių dėžutes".
Vieni namuose kartu su tėveliais, kiti - mokykloje, padedami draugų ar mokytojų, stengėsi sukurti kuo įdomesnę pusryčių dėžutę.


Nekantriai laukiame rezultatų. Net jei ir nieko nelaimėsime, džiaugiamės ir dėkojame konkurso organizatoriams už sudarytą galimybę kurti, suprasti sveiko matitinimosi svarbą, paįvairinti pamokas, šauniai praleisti laiką.

Projekto akimirkos: