2010-09-02 Mokslo ir žinių dienos sveikinimai

Mieli pedagogai, moksleiviai

Teatneša naujas rugsėjis ryžto ir kantrybės mokytis ir mokyti, siekti šviesių ir kilnių tikslų.
Linkiu Jums sėkmingų mokslo metų, sveikatos ir ištvermės, linkiu naujų atradimų ir pažinimo džiaugsmo.

Lietuvos Respublikos Seimo
Švietimo, mokslo ir kultūros
komiteto vardu

Valentinas Stundys,
Komiteto pirmininkas

Mielieji,

Kaip į naują dirvą žemdirbys beria subrandintą grūdą,  taip rugsėjo 1-oji   į žinių, mokslo ir pažinimo lauką  pasėja  ieškojimų ir atradimų, gebėjimų ir talentų sėklas. Tam, kad  būtų išaugintas geras derlius,  kad išsistiebę daigai pradėtų savo ilgą ir prasmingą gyvenimo kelionę.
                 Tie daigai, tai jūs, mieli moksleiviai ir studentai,  puoselėjami ir auginami mokytojų, ant savo pečių nešančių nelengvą ir atsakingą  naštą – padėti jums nepasimesti  gyvenimo kely. Rugsėjo 1-oji iš naujo atveria duris kelionei į mokslo pasaulį visiems: ir mokytojams, ir mokiniams, ir jų tėveliams. Tegu kiekviena diena toje kelionėje būna išmintinga, prasminga ir kupina pasitikėjimo savo jėgomis. Tegu kiekvienas žengtas žingsnis artina  prie laimėjimų, kad ir nedidelių, bet vertų ateities, kuri prasideda čia,  mokyklos klasėje, pirmoko suole ir pirmame prirašytame sąsiuvinyje.
       Mielieji,  sveikinu visus, sugrįžusius į klases ir auditorijas. Nuoširdžiai linkiu drąsiai žengti į priekį ir drąsiai įgyvendinti savo siekius ir svajones. Būkit stiprūs, laimingi ir ryžtingi.
                 Su naujųjų mokslo metų pradžia!

LR Seimo narė Milda Petrauskienė

Gerbiami mokiniai, mokytojai, tėvai!
Vilniaus rajono savivaldybės vardu nuoširdžiai sveikinu didžiulės šventės – Rugsėjo 1-osios - proga.
Mokiniams linkiu sėkmingo mokymosi proceso, pasitenkinimo iš gaunamų žinių.
Tėvams linkiu džiaugtis vaikais ir jų mokymosi pasiekimais,
mokytojams – pasitenkinimo iš profesinio darbo, kvalifikacijos kėlimo, ištvermės, linkiu, kad mokymo proceso sunkumus lydėtų mokinių pasitikėjimas ir pagarba.
Tegul Jūsų, gerbiami  mokytojai, darbas padės stiprinti mokyklos autoritetą tarp mokinių, tėvų ir mokyklos bendruomenės narių.

Marija Rekst,
Vilniaus rajono savivaldybės merė

Mielieji ,

Ant rudenėjančio dangaus
            Pripieškim saulės spindulių,
            Kad nebeliūdintų žmogaus
            Rugsėjo žingsniai ir tikėkim,
            Dienų spalvotame fone
            Bus gera plaukt rudens upe.

Su rugsėjo 1-ąja!

Lietuvos jaunimo turizmo centro bendruomenė