APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2010-08-27 Svečiuose - Vilniaus rajono savivaldybės delegacija

Iš anksto neinformavę apie savo vizito tikslus,  atvykę Vilniaus rajono savivaldybės atstovai pranešė, kad, ignoruojant visas teismo nutartis,  bus vykdomas mokyklos reikalų perdavimas, kurio pagrindas Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2010 m. birželio 23 d. sprendimas T3 - 207  "Dėl kai kurių Vilniaus rajono švietimo įstaigų reorganizavimo ir vidaus struktūros pertvarkymo" - t.y. dokumentas, šiuo metu Veriškių pradinės mokyklos atžvilgiu neturintis jokios teisinės galios.


Kadangi įvairių instancijų teismai yra priėmę nutartis neatlikti jokių su reorganizacija susijusių veiksmų, mokyklos direktorė negalėjo pažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų ir perduoti mokyklos dokumentus bei turtą.

Įdomu ir tai, kad pagaliau išaiškėjo Vilniaus rajono savivaldybės tikrosios užmačios – mokyklą ne padalinti dviem rajono gimnazijoms, o paprasčiausiai prijungti prie lenkiškos Konstanto Parševskio gimnazijos. Savivaldybės parengtame perdavimo priėmimo akte buvo numatyta visą dokumentaciją bei materialųjį turtą perduoti lenkiškos  gimnazijos direktoriui.