APIE SVETAINĘ
KOMPIUTERIS MOKYKLOJE
MANO KLASĖ
APIE MANE
ARCHYVAS
RAŠYKITE
 
į pradžią    turinys    susisiekite
į pradžią
ARCHYVAS
spausdinti
2010-05-28 Mokslo metų pabaigos šventė

Gegužės 28 d. paskutinis skambutis nuskambėjo penkioms mūsų mokyklos ketvirtokėms - Laurai, Eliai, Karolinai, Aniai ir Jolantai.
Šventiniame koncerte, kurį vedė Elžbieta ir Laura, skambėjo dainos, buvo dėkojama tvėliams, mokytojams už puikius, Veriškių mokykloje praleistus metus, į dangų kilo oro žibintas, nuskraidindamas visų mokinukų svajones. Mokyklos direktorė iškilmingai įteikė pirmuosius vaikų gyvenime brandos dokumentus - pradinio išsilavinimo pažymėjimus. Geriausiai besimokantys Laura, Elia, Ania bei Agneša gavo diplomus. Diplomais paskatinti ir kiti mokiniai - padarę didžiausią pažangą, aktyviausi renginių dalyviai, didžiausi mokytojų pagalbininkai.
Nuoširdus Ačiū tėveliams, parengusiems šventinį stalą mokyklos mokytojams bei mokiniams.