Veikla ir pasiekimai
Metodiniai darbai
Kvalifikacijos tobulinimas

APIE MANE » Metodiniai darbai
Virtuali kelionė klasėje 2008. Erdvinės figūros.

Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Microsoft organizuojamas metodinės medžiagos apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą ugdymo procese konkursas "Virtuali kelionė klasėje". Metodinis darbas "Erdvinės figūros" pripažintas tinkamu publikuoti internete. Pažymėjimas.

plačiau

Virtuali kelionė klasėje 2007. Akimirkos.

Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Microsoft organizuojamas metodinės medžiagos apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą ugdymo procese konkursas "Virtuali kelionė klasėje". Metodinis darbas "Akimirkos" tapo laimėtoju pamokos idėjos kategorijoje. ŠMM informacija. Diplomas.

plačiau

Virtuali kelionė klasėje 2007. Astridai Lindgren - 100.

Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Microsoft organizuojamas metodinės medžiagos apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą ugdymo procese konkursas "Virtuali kelionė klasėje". Metodinis darbas "Astridai Lindgren - 100" tapo pretendentu į apdovanojimus. Padėka.

plačiau

Virtuali kelionė klasėje 2007. Kelionė į kalnų ir ežerų šalį.

Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Microsoft organizuojamas metodinės medžiagos apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą ugdymo procese konkursas "Virtuali kelionė klasėje". Metodinis darbas "Kelionė į kalnų ir ežerų šalį" pripažintas tinkamu publikuoti internete. Pažymėjimas.

plačiau

Virtuali kelionė klasėje 2006. Paskraidykime?!
Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Microsoft organizuojamas metodinės medžiagos apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą konkursas "Virtuali kelionė klasėje" . Metodinė medžiaga "Paskraidykime?!" pripažinta tinkama publikuoti internete. Pažymėjimas.

Kalbinių gebėjimų ugdymas.
Tai  metodinė medžiaga, kurią sudaro darbo patirties, ugdant pradinių klasių mokinių kalbinius gebėjimus, pavyzdžiai. Ji publikuota "IKT lyderių" leidinyje (prisijungimo vardas:mokytojas, slaptažodis: mokytojas)

Paukščiai
Tai  mokomoji kompiuterinė priemonė, supažindinanti mokinius su Lietuvoje gyvenančiais paukščiais. Ji publikuota "IKT lyderių" leidinyje (prisijungimo vardas:mokytojas, slaptažodis: mokytojas)

Straipsnis konferencijos leidinyje

Leidinyje “Informacinės komunikacinės technologijos mokykloje” (ŠMM, ITC, PPRC, Vilnius, 2008) publikuotas  straipsnis - „Integruoto gamtos mokslų kurso 5 – 6 klasėms „Gamta ir žmogus“ pritaikymo pradiniame ugdyme galimybės“ (p. 133 – 135)

plačiau

Respublikinė paroda "Mokytojų edukacinė kūryba"
Pirmojoje respublikinėje parodoje "Mokytojų edukacinė kūryba" eksponuotas darbas "Informacinės komunikacinės technologijos pradiniame ugdyme. Projektas "Astridai Lindgren - 100"

Elektroninis aplankas. 2007-2009

Elektroniniame aplanke pristatyta informacinių komunikacinių technologijų taikymo bei sklaidos patirtis, siekiant įrodyti trečiąjį IKT kompetencijos vertinimo lygmenį pagal Reikalavimus mokytojų kompiuterinio raštingumo programoms.

<<  ankstesnis  1   2