Veikla ir pasiekimai
Kvalifikacijos tobulinimas

APIE MANE » Metodiniai darbai
Priemonės interaktyviai lentai

Ilgalaikės pedagoginės stažuotės (2012-2013 m.m.) "Interaktyvi lenta pradiniame ugdyme", kuri vyko Lietuvos Edukologijos Universiteto Profesinių kompetencijų tobulinimo institute ir LEU Ugdymo pagrindų katedroje metu buvo sukurtos 25 interaktyviai lentai SMART skirtos pamokos.

Virtuali kelionė klasėje 2011. Matuojame svorį

Respublikiniame metodinės medžiagos apie informacinių technologijų panaudojimą ugdymo procese konkursui "Virtuali kelionė klasėje 2011" parengtas darbas "Matuojame svorį" iš 180-ties pateiktų darbų pripažintas vienu iš nugalėtojų.

plačiau

Virtuali kelionė klasėje 2010. Keliauti - tai gyventi!
Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerijos, Informacinių technologijų centrui ir UAB "Microsoft Lietuva" konkursui pristačiau darbą "Keliauti - tai gyventi!", kuris iš 268 darbų laimėjo II - ąją vietą.
plačiau

Pamokos kartu su "Pelėmis išdykėlėmis"

Švietimo portalo emokykla elektroniniame leidinyje "Veidrodis" Respublikos pedagogams pristatyta IKT taikymo patirtis - kaip paįvairinti pradinukų pamokas, naudojant kompiuterinį įrankį MS Mouse Mischief.

plačiau

Skaitmeninė mokymosi priemonė "Paukščiai 100"
Skaitmeninė mokymosi priemonė "Paukščiai 100. 100 Lietuvoje gyvenančių paukščių ir jų balsų" patalpinta Švietimo portalo emokykla skaitmeninių mokymosi priemonių ir aprašų saugykloje. Ją galima laisvai parsisiųti.

A.P.P.L.E 2009 projektas

Laimėto A.P.P.L.E projekto "Tai - mano mokykla!" metodinė medžiaga eksponuota A.P.P.L.E 2009 vasaros kursuose.

IKT pradinukų pamokose. 2009

Vaizdo siužetas apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą pradiniame ugdyme.

plačiau

Virtuali kelionė klasėje 2008. Rašau Tau laišką.

Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Microsoft organizuojamas metodinės medžiagos apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą ugdymo procese konkursas "Virtuali kelionė klasėje". Metodinis darbas "Rašau Tau laišką" pripažintas tinkamu publikuoti internete. Pažymėjimas.

plačiau

Virtuali kelionė klasėje 2008. Vaidiname pasaką.

Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Microsoft organizuojamas metodinės medžiagos apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą ugdymo procese konkursas "Virtuali kelionė klasėje". Metodinis darbas "Vaidiname pasaką" pripažintas tinkamu publikuoti internete. Pažymėjimas.

plačiau

Virtuali kelionė klasėje 2008. Erdvinės figūros.

Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Microsoft organizuojamas metodinės medžiagos apie informacinių komunikacinių technologijų panaudojimą ugdymo procese konkursas "Virtuali kelionė klasėje". Metodinis darbas "Erdvinės figūros" pripažintas tinkamu publikuoti internete. Pažymėjimas.

1   2   sekantis  >>